ویژگان مرکز ارائه خدمات مشاوره کنسولی، حقوقی، شخصی و اداری به ایرانیان خارج از کشور

قوانین سایت ویژگان

کاربر گرامی : ضمن تشکر ازحسن توجه شما ، نکاتی را در مورد استفاده از خدمات سایت ویژگان خدمتتان خاطرنشان می نماییم

قوانین سایت

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های کاری انجام سفارش در ویژگان منطبق با قوانین داخلی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است

و متعاقبا سفارش دهنده نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با سفارش دهنده می باشد. در صورتیکه در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏ تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و این مساله مورد توافق مشتری ویژگان می باشد که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش تغییرات احتمالی می باشد. درج ایمیل معتبر برای عضویت در سایت الزامی می باشد و در صورت گزارش ایمیل نامعتبر، نام کاربری صاحب آن ایمیل مسدود خواهد شد. لطفا در هنگام ثبت نام در سایت، از کلمات مناسب جهت انتخاب نام کاربری خود استفاده فرمایید.

در صورت داشتن هرگونه پرسش، اظهار نظر ،انتقاد و یا پیشنهاد در هر زمینه لطفا به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید . تیم های تخصصی ویژگان با کمال میل آماده پاسخگویی و رسیدگی می باشند.

تعریف مشتری یا سفارش دهنده

مشتری یا سفارش دهنده

به فردی گفته می شود که با اطلاعات مورد نیاز در سایت (که در فرم ثبت نام درج گردیده است ) نسبت به ثبت سفارش و یا درخواست استفاده از خدمات از ویژگان اقدام می نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات ویژگان استفاده و سفارش اینترنتی خود را ثبت و یا به ویژگان ایمیل ارسال می فرمایید ؛ کلیه این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتیکه درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می فرمایید که ویژگان به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‏های رعایت حریم شخصی

ویژگان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌نماید

ویژگان متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع نماید و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را،توسعه دهد

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات ویژگان، مانند متون، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئو های تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ویژگان جزئی از اموال ویژگان محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار ویژگان است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ویژگان محفوظ خواهد داشت. علاوه بر این، اسکریپت ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصارویژگان است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

سفارش دهندهان مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت ویژگان و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری ویا هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نمی باشد و کلیه این حقوق به صراحت برای ویژگان محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات ویژگان ، سفارش دهنده مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود می باشد و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب سفارش و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده سفارش دهنده می باشد .تاکید می گردد به جهت حفظ امنیت کاربران و مشتریان ویژگان ؛ سفارش دهنده جهت برقراری ارتباط ملزم به استفاده از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما می باشد.

ثبت و پردازش سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

ویژگان به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏ گذاری می‌‏دهد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت ویژگان به وسیله پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. گروه ویژگان همواره در انجام به موقع کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید.

سفارش دهنده گان باید هنگام سفارش خدمت مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل فرمایند.

بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش ، سفارش دهنده قابل پیگیری و انجام نخواهد بود.

گروه ویژگان مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و انجام می‌‏شود. حق قطع انجام کلیه و یا بخشی از سفارشات به هر دلیلی مانند ایراد های غیرقابل رفع اداری ، برای ویژگان محفوظ است..

سیاست های انجام سفارش

ویژگان همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت ، دقت و سرعت وبا رضایتمندی کامل مشتریان ، به ثمر برساند.

بدیهی است در این بین اموری خارج از عهده ، توان و مسئولیت ویژگان است لذا با تشکر از شما به جهت درک این موقعیتها ، به اطلاع میرساند هرگونه دیرکرد ، اشکال ، قطعی ، مشکلات اداری و ..... بر عهده سازمان ، اداره و شرکت مربوطه بوده و ویژگان نقشی درآن ندارد.

محتوا و فرایند استعلامها

ویژگان نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند.

به همین منظوردر انجام سفارش از منابع و مراجع اصیل و نیزکسب اطلاعات از سازمانها و ارگانهای رسمی استفاده می‏‌کند

وب ‏‌سایت گروه ویژگان هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد.

سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت ویژگان تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

سایت گروه ویژگان ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در ویژگان مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است.

قیمت‏‌های ارائه شده برای انجام سفارشات با رعایت انصاف و تمام موازین اخلاقی در جهت کسب سود عادلانه تعیین میشود.

با نهایت احترام به سفارش دهنده گان و با توجه به طیف گسترده سبد سفارشات ، گروه ویژگان نمی تواند قیمت نهایی انجام سفارش را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود شرایط ناخواسته و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل انجام نباشد، گروه ویژگان موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که سفارشی پس از ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. قیمت کلیه سفارشات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند.

شرایط لغو سفارش

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه،ویژگان هیچ گونه مسئولیتی ندارد. گروه ویژگان خود را ملزم به رعایت حریم شخصی سفارش دهندهان می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.