ایرانیان خارج از کشور

پیگیری امور شخصی ، اداری و دانشجویی ایرانیان خارج از کشور

ویژگـــان موسسه ای مطمئن برای مشاوره و انجام امورشخصی ، اداری و دانشجویی ایرانیان خارج از کشورتوسط کارگروه های تخصصی است که خدمات ویژه ای را در بسته های مختلف شامل : پکیج ملکی , پکیج دانشجویی , پکیج سلامت , پکیج امور شخصی , پکیج امور اداری را خدمت هموطنان گرامی خارج از کشور ارائه می نماید.

ویژگان موسسه ای مطمئن برای انجام امور ایرانیان خارج از کشور

انجام-کارهای-اداری-برای-ایرانیان-خارج-از-کشور

انجام و پیگیری امور شخصی و بویژه امور اداری و دانشجویی برای ایرانیان خارج از کشور یکی از دغدغه های همیشگی برای آنها بوده ، بغیر از هزینه ها و مشکلات مسافرت به ایران مسائلی همچون نبود زمان کافی برای اقامت در ایران ، درگیر بودن اعضای خانواده و دوستان به زندگی و مسائل شخصی خود ، مشخص نبودن زمان پاسخگویی در اداره ها ، ناآشنایی افراد عادی به روال ادرای و تغییرات قوانین، کهولت سن و یا بیماری والدین، قرار داشتن تمام ادارات و سازمانها در تهران ، نیاز به ثبت اینترنتی برخی درخواست در سایتهای داخلی با آی پی داخل کشور، پیگیری و مراجعه چندباره برای دریافت پاسخ در برخی ارگانها و سازمانها و بسیاری از مسائل کوچک و بزرگ دیگر همگی باعث شد تا موسسه ویژگان با هدف کاهش هزینه ها و رفع نگرانی های ذهنی ایرانیان خارج از کشور نسبت به ارائه خدماتی یکپارچه در این زمینه اقدام نماید.

ویژگان با درک و لمس این مشکلات از نزدیک ، به طور تخصصی سرویس های متنوعی را با توجه به نیازهای ایرانیان خارج از کشور تعریف نموده است .

ویژگان برای انجام هریک از این امور سعی نموده تا از افراد متخصص و کارشناس همان بخش استفاده نماید تا کیفیت انجام کار به بهترین شکل ممکن تضمین شود.

ویژگان جهت اطمینان خاطر هموطنان عزیز خارج از کشور از پروسه پیگیری و انجام درخواستشان ، در کلیه مراحل پیشرفت کار گزارشهای شفاف و مستندی را در هر مرحله بصورت الکترونیکی و با جزییات کامل ارسال می نماید.

ویژگان ، باتوجه به گستردگی و تنوع خدمات در این بخش و با هدف آشنایی کامل با همه سرویس های ارائه شده به ایرانیان خارج از کشور ، خدمات مورد نظر را به چند شاخص اصلی دسته بندی کرده است این دسته یندی در قالب 5 سرویس اصلی صورت گرفته که در بسته هایی با نام پکیج های ویژگان معرفی شده اند.

فرایند ثبت درخواست و پیگیری های ایرانیان خارج از کشور

انجام امور ملکی ایرانیان خارج از کشور

پکیج امور ملکی :انجام کلیه امور ملکی ایرانیان خارج از کشور بدون نیاز به حضور در ایران | ورود به صفحه اختصاصی ...

انجام امور دانشجویی ایرانیان خارج از کشور

پکیج امور دانشجویی : پیگیری و انجام کلیه کارهای مربوط به دانشجویان و دانش آموختگان خارج از کشور | ورود به صفحه اختصاصی ...

انجام امور شخصی ایرانیان خارج از کشور

پکیج امورشخصی :انجام درخواستهای شخصی و خانوادگی قابل انجام در زمینه های گوناگون ویژه ایرانیان خارج ازکشور | ورود به صفحه اختصاصی ...

انجام امور اداری ایرانیان خارج از کشور

پکیج اموراداری : انجام امور اداری ایرانیان خارج از کشور بصورت وکالتی در ادارات ، سازمانها، نهادهای دولتی و بخش های خصوصی | ورود به صفحه اختصاصی ...

چگونگی ثبت درخواست | ایرانیان خارج از کشور

دریافت سرویس در این بسته ها بسیار آسان است شما با توجه به نوع درخواست ونیاز خود می توانید یکی از این بسته ها را انتخاب نموده و با مطالعه و آگاهی از خدماتی که در هر پکیج ها از سوی ما برای آن درخواست ارایه میشود با موضوع و محتوای هر پکیج آشنا شده سپس فرم مربوطه را در همان بخش پر کرده و منتظر تماس و تایید کارشناسان ما از انجام سفارش خود بمانید تا ادامه فرایند خدمت رسانی طبق روال ویژگان برای شما صورت پذیرد مدت زمان تایید انجام سفارش شما در این بسته ها حدکثر 72 ساعت کاری است.

چرا برای انجام درخواستهای ایرانیان خارج از کشور ، ویژگان انتخاب قابل اعتمادی است ؟

ویژگان قابل اعتماد برای ایرانیان خارج از کشور

ویژگان یک موسسه رسمی ثبت شده است ( با شماره ثبت ۳۹۵۸۱ و شناسه ملی : ۶۱۵۶۹۷۸ ۱۴۰۰) که با انجام کلیه مراحل قانونی موفق به دریافت مجوزهای قانونی جهت فعالیت شده است جهت اطمینان از درستی اطلاعات ثبتی موسسه لطفا کلیک نمایید

ویژگان جهت فعالیت های قانونی در بستر اینترنت و فضای مجازی ، موفق به کسب دو نماد ویژه از مراجع قانونی به نام " نماد اعتماد الکترونیکی( دو ستاره ) " و "نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال " شده است

logo-samandehi

ویژگان دارای یک فرایند سیستماتیک در عقد قرارداد و ارسال گزارشهای مستند به صورت منظم است که شما را در هر مرحله از پیشرفت کار با سند و مدرک آگاه می سازد این گزارشها بنابر اعلام شما از طریق ایمیل و یا شبکه های مجازی به صورت مستمر فرستاده میشود.

فرایند ثبت درخواست و پیگیری های ایرانیان خارج از کشور

ویژگان بصورت کاملا تخصصی با توجه به نوع درخواست ارائه شده از کارشناس مجرب همان بخش استفاده می نماید بطور مثال جهت انجام امور دانشجویی از کارشناس آموزشی آگاه به مسائل نظام وظیفه و تمدید معافیتها بهره میجوید ویا در زمینه امور ملکی از متخصصان امور املاک و مستغلات با ارائه مشاوره های تخصصی میپردازد.

ویژگان به شدت به حفظ حریم خصوصی افراد و نگهداری از اطلاعات فرستاده شده جهت پیگیری امور مختلف ایرانیان خارج از کشور پایبند بوده و از هیچ کوششی در این زمینه دریغ نخواهد کرد ؛ بنابر همین رسالت هیچگاه اثری از مشخصات و جزییات درخواستها در هیچ یک از بخشهای سایت و یا خارج از آن دیده نخواهد شد و کلیه اطلاعات ارسالی در بستری کاملا ایمن و مطمئن چه در فضای اینترنت و چه بصورت فیزیکی نگهداری خواهد شد و بعد از انجام و تکمیل هر درخواست کلیه مدارک اعم از کپی و اصل از طریق پست به فرد بازگردانده خواهد شد.

نکات مهم قبل از ثبت درخواست

ثبت درخواست خدمات شخصی , اداری , دانشجویی

ساعات پاسخگویی (به وقت شما) :
از     تا  
 کد امنیتی :  

اگر بعد از ثبت درخواست صفحه سفیدی برای شما نمایش داده شد لطفا یکبار صفحه ریلود یا رفرش (CTRL+R) نمایید و سپس گزینه Resend-Continue را انتخاب کنید این عملیات برای جلوگیری از درز اطلاعات و ایجاد امنیت بیشتردر دریافت جزییات از جانب شما اتخاذ شده است |راهنمای تصویری|